تخفیف خرید لوله ها تا 24خرداد ماه
 

حریم خصوصی

آوند پلیمر به عنوان یکی از امن ترین سامانه های تولید و فروش لوله پلی اتیلن درکشور به شمار می رود. آوند پلیمر هرگز از اطلاعات دریافتی برای ارسال اطلاعات تبلیغات اسپم استفاده نخواهد کرد. شایان ذکر است کلیه فعالیت‌های آوند پلیمر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک  و سازمانهای ذی صلاح صورت می‌گیرد. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات آوند پلیمر و نیز راهکارهای آن برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران آوند پلیمر توضیح داده شده است.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

  • شما با ثبت نام در اپلیکیشن ، شماره تماس خود را در  اختیار آوند پلیمر قرار می دهید و پس از ورود به اپلیکیشن اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات آوند پلیمر، نگهداری می گردد.
  • آوند پلیمر اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد

محدودیت دسترسی به اطلاعات

  • آوند پلیمر دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
  • آوند پلیمرهویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
  • آوند پلیمر همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری آی پی و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آوند پلیمر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم آوند پلیمر در میان بگذارید.

 

پیمایش به بالا