تخفیف خرید لوله ها تا 24خرداد ماه
 

لوله پلی اتیلن آتش نشانی

لوله های پلی اتیلن اتش نشانی

 

از مهمترین و پر مصرف ترین وسایل سیستم‌های آتش نشانی می باشد و یکی از واحدهای مهم در تأسیسات صنعتی از جمله نیروگاهها واحد آب آتش نشانی است. شرکت آوند پلیمر با تامین لوله و اتصالات پلی اتیلن پروژه‌های نیروگاهی، پتروشیمی و ساختمانی عظیم سیستمهای آتش نشانی سال‌هاست که به عنوان بهترین گزینه مورد استفاده پیمانکاران و مجریان سیستم‌های آتش نشانی قرار گرفته است.

لوله های آتش نشانی

 

سیستمهای قدیمی آتش نشانی که به نحوی با آب سر و کار دارند با مسائل و مشکلات عمده‌ای از قبیل خوردگی میکروبی، نداشتن استحکام در برابر زمین لرزه, سختی اجرا و … مواجه هستند .  لوله های پلی اتیلن آتشنشانی تمامی مشکلات  را برطرف نموده است و به انتخاب اول برای اجرای سیستم‌های آتش نشانی بدل شده است.

 

لوله و اتصالات سیستم آتش نشانی

 

لوله و اتصالات سیستم آتش نشانی با توجه به حساسیت بالای ایمنی باید دارای مشخصات بخصوصی باشد که این سیستم‌ها را همیشه آماده بکار نگه دارد تا در زمان ایجاد حادثه بتواند جلوی فاجعه‌های بزرگ را بگیرد. لوله و اتصالات آوند پلیمر به صورت یکپارچه و از بهترین مواد اولیه PE 100 مشکی (Borouge , Basell) تولید می شود که با داشتن مشخصات فنی عالی و منحصر بفرد برای تحمل فشار‌های بالای کاری از ۴ تا ۲۵ بار تولید شده است.

لوله و اتصالات سیستم آتش نشانی
لوله پلی اتیلن آتش نشانی
لوله پلی اتیلن آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا