تخفیف خرید لوله ها تا 24خرداد ماه
 

لوله پلی اتیلن قطره ای

لوله پلی اتیلن قطره ای

لوله ها و لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای با مشخصه فنی PELD و PE-H می باشد. در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی از لوله پلی اتیلن با سایز ۱۶ میلی متر استفاده می شود.

این محصول به صورت رولی (۲۰۰ متری و ۴۰۰ متری) در وزن های ۱۹ ، ۲۱ و ۲۴ کیلویی ( ۴۰۰ متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای ۶ بار تا ۱۶ بار و در دو مدل لوله پلی اتیلن قطره ای ساده و دریپر سرخود تولید و عرضه می شود.

کاربرد لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای

 

لوله های پلی اتیلن که بیشترین مصرف را در آبیاری های تحت فشار در سراسر جهان دارند و جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند. این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد. این لوله ها در کلاف های ۴۰۰ تا ۵۰۰ متری تولید شده و در وزن ۵/۱۰ تا ۲۱ کیلوگرمی موجود می باشند. سایز این لوله ها در حدود ۱۶ میلی متر بوده و کلاس باری آنها ۴ اتمسفر می باشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100تولید می شوند.

 

مزیت های لوله آبیاری قطره ای

 

لوله آبیاری قطره ای در دو نوع درجه یک و درجه دو تولید شده که نوع درجه یک و ممتاز آن بسیار مناسب و با کیفیت می باشد. این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند. این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند. در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار می باشد. به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.

لوله پلی اتیلن قطره ای
لوله پلی اتیلن قطره ای
آبیاری قطره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا